O nas

Ideą do powstania kompleksu Forest Camp było stworzenie miejsca idealnego do wypoczynku, pełnego rodzinnego ciepła w którym dbamy o indywidualne potrzeby Naszych gości. Nasz kompleks powstał z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku, ceniących bliski kontakt z naturą, ciszę, estetykę, nowoczesność i wygodę.
 
Domki wybudowane są z najwyższej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska, są ekologiczne i wygodne. Rozkład budynków pozwoli naszym gościom czuć się wyjątkowo swobodnie,każdy gość będzie miał poczucie prywatności.

Udogodnienia

Domek

Każdy domek wyposażony jest w  Internet bezprzewodowy WIFI, TV, pełne wyposażenie kuchni w naczynia, sztućce, zastawę stołową, szklanki, kieliszki do wina i wódki, akcesoria kuchenne, lodówka, płyta ceramiczna dwupalnikowa, czajnik elektryczny, stół drewniany i krzesła, poduszki, kołdry, pościel oraz koce, gaśnica, leżaki,wiatrochron. Na życzenie krzesełko dziecięce,  turystyczne łóżeczko dziecięce, jak również miska dla psa lub kota.

Tereny wspólne

W ogrodzie dostępne  są: plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, piłki nożnej, boisko do badmintona, stoły do gry w pin-ponga, oferujemy ponadto miejsca do grillowania, jak również palenisko wraz z rusztem .

Parking i pomieszczenia wspólne

Na terenie obiektu dostępne są na życzenie: pralnia, ekspres do kawy, biblioteka, gry planszowe. Posiadamy własny bezpłatny parking. Gwarantujemy 2 miejsca parkingowe na domek. W kompleksie istnieje ponadto, dla zameldowanych gości, możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Media Społecznościowe

Kontakt

Tel:  +48 606 786 966

Email:

 jaroslawiecforestcamp@gmail.com

 

 

Ośrodek wypoczynkowy Forest Camp

Za Lasem 28

76-107 Jarosławiec

Zachodniopomorskie

Polska

 

Adres

 ©2023 forestcamp.eu

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave